Atatürk Caddesi İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A1 Blok Kat : 2 Daire : 154 Yeşilköy / İSTANBUL
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

NOVUS Gümrük Müşavirliği sektörel tecrübesi ve bilgi birikimi ile gümrük müşavirliği, gümrük ve dış ticaret danışmanlığı, antrepo ve depolama, uluslararası ve yurtiçi taşımacılık, audit hizmetleri alanlarında entegre hizmetler sunan bir servis sağlayıcıdır. Ülkemizin dış ticarette yakaladığı yükseliş trendini takip ederek, dünya standartlarında hızlı ve çağdaş bir gümrük müşavirliği hizmeti vermek ve lojistik çözümler üretmek amacıyla 2012 yılında kurulmuştur.

Kurulduğumuz tarihten bu yana birçok ulusal ve uluslararası şirket, kamu, özel sektör kuruluşu, federasyonlar ve dernekler ile ortak projelerde birleşerek sektörel tecrübemizi geliştirerek iş ortaklarımıza ve ülkemize katma değer kazandırmış ve kazandırmaya devam etmekteyiz.

NOVUS Gümrük Müşavirliği olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sunduğumuz hizmetlerde en son teknolojiyi kullanmaktayız. Bu bağlamda müşterilerimizin ihtiyaçlarına efektif çözümler üretmek amacıyla NOVUS ONLINE uygulamasını hayata geçirdik. Web sayfamız üzerinden erişim sağlanabilen NOVUS ONLINE uygulamasına Tablet, Pc ve Akıllı Telefonlar üzerinden müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Türkiye’nin her bölgesinde yönettiğimiz süreçler NOVUS ONLINE bağlantısı ile elektronik olarak izlenebilmekte, denetlenmekte ve organize edilmektedir. Bu sayede tüm müşterilerimiz, iş akış süreçlerinin takibini ve raporlamalarını online 7/24 takip edebilmektedir. Ayrıca NOVUS ONLINE uygulamamız ile işlemlerinizin anlık durumlarını ve tüm işlem süreçlerini eş zamanlı olarak görebileceğiniz gibi, güncel mevzuat duyurularına, finansal tablolarınıza ve detaylı maliyet raporlarınıza erişebilirsiniz. Aynı uygulama ile müşterilerimiz E-Arşiv sistemimize anlık olarak tüm belge, bilgi ve istenilen tarihteki arşiv verilerine ve iş takip süreçlerine tüm şubelerimiz dahil olmak üzere kesintisiz ve anlık olarak ulaşabilmektedir.

Tüm gümrük operasyonlarımız; tecrübeli, eğitimli, profesyonel ve empati yeteneğine sahip kendini geliştirme hedefi olan çalışanlarımız tarafından gerçekleşmektedir. Organizasyon yapımız sayesinde, müşteri temsilcilerimiz dışında gümrük müşavirlerimize ve şirket yönetimine dilediğinizde rahatça ulaşabilmeyi tecrübe edeceksiniz.

Gümrük mevzuatı değişiklikleri sürekli takip edilerek müşterilerimizin anında bilgilendirilmesi sağlanmakta ve gerek olması halinde değişen mevzuata ilişkin özel eğitim programları düzenlenmektedir.

NOVUS olarak birçok üniversite ve özel kuruluşa eğitim desteği vermekle beraber müşterilerinin dış ticaret ve lojistik alanlarında ihtiyaç duydukları her alanda eğitim ve organizasyonlar düzenleyebilmekteyiz.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar ulusal ve uluslararası birçok firma ile sözleşmeli olarak iş birliğimizi uzun soluklu olarak devam ettirmekteyiz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp chat