Atatürk Caddesi İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A1 Blok Kat : 2 Daire : 154 Yeşilköy / İSTANBUL
tren

Gümrük Müşavirliği

Gümrük Müşavirliği

4458 sayılı Gümrük Kanunu temel olmak üzere, dış ticaret mevzuatında belirlenen yasal sınırlar içerisinde Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı hizmetlerini uzman personel kadromuz ile Türkiye genelinde vermekteyiz.

Dayanağını sorumlu olduğumuz mevzuat ve mesleki tecrübemizden alarak harmanladığımız Gümrük Müşavirliği Mesleğini, yasal sınırlar içerisinde, bilgi güvenliği ve mesleki etik kurallarını şiar edinmiş şirket yapımızı IT alt yapımız ile desteklemekteyiz.

Mevzuat Bilgilendirme

Günümüz ekonomik koşullarına göre sürekli güncelleme halinde olan Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı, firmamızın müşavirleri tarafından sürekli takip edilerek müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır. Bu doğrultuda olası birçok problemin çözümünde müşterilerimize gerekli veriler sunarak gerek maliyet hesaplamaları gerekse mevzuata göre en doğru işlemi uygulayabilme fırsatını sağlamaktayız. Mevzuat bilgilendirme sürecinde geçmiş işlemler de raporlanarak varsa değişen mevzuat hükümleri ile karşılaştırmalı olarak müşterilerimizin bilgisine sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp chat